Gaidīsim Jūsu zvanus

  22020608

 

Tūroperatoru piedāvājumi

#ČAUVASARA -70 EUR ATLAIDE!

#ČAUVASARA

Līdz 14.MARTAM izmantojiet iespēju un saņemiet -70€ ATLAIDI VASARAS’23 ceļojumu rezervācijām. 

Populārās viesnīcas Turcijas kūrortos:

RIXOS SUNGATE 5* Viena no labākajām RIXOS ķēdes viesnīcām. Dabas ieskauta, zelta smilšu pludmale. Viesnīca ar daudziem restorāniem, diviem ūdens parkiem, 12 peldbaseiniem, kinoteātri, boulinga celiņu, tenisa kortiem un daudziem sporta un izklaides pasākumiem. Atsevišķa rotaļu zona “Bērnu Karaliste” bērniem ar interesantām, izglītojošām spēlēm.Viesnīca atrodas 50 km no Antaljas pilsētas lidostas, 25 km no Kemeras pilsētas centra, Beldibi ciemā, jūras krastā.
   Turcija, Kemera
RIXOS SUNGATE 5*, UAI
Tiešais reiss no Rīgas!
7n. 12-04-2023 ✈
no 905 €/pers.**cenas bez atlaides
AMARA LUXURY RESORT & VILLAS 5* Viesnīca ir uzcelta 2009.gadā, pēdējā renovācija ir veikta 2019.gadā. Viesnīca atrodas kūrortā Gojņuka, 9 km attālumā līdz Kemeras centram un 45 km attālumā no Antālijas lidostas. Atrodas skaistā vietā starp Taurus kalniem un Vidusjūru, teritorija ir ļoti zaļa, 500m gara privātā smilšu-oļu pludmale. 24h Ultra viss iekļauts ēdināšanas koncepcija, ir a la carte restorāni, ir daudz baseinu, ūdens slidkalniņi bērniem un pieaugušajiem. Daudzveidīgas izklaides un sporta atpūtas iespējas, SPA, bērnu un pieaugušo animācija. Iesakām ģimenes atpūtai.
   Turcija, Kemera
AMARA LUXURY RESORT & VILLAS 5*, UAI
Tiešais reiss no Rīgas!
7n. 15-04-2023 ✈
no 789 €/pers.**cenas bez atlaides
NIRVANA MEDITERRANEAN EXCELLENCE 5* Lieliska ģimenes viesnīca priežu meža ielokā ar ainavisku skatu uz Taurus kalniem un Vidusjūras tirkīzzilajiem ūdeņiem. Viesnīca ir lieliski piemērota gan aktīvai, gan mierīgai atpūtai ģimenēm un pāriem. Viesnīca izceļās ar veselīga dzīvesveida un uztura konceptu, kā arī aizraujošām sporta aktivitātēm..
   Turcija, Kemera
NIRVANA MEDITERRANEAN EXCELLENCE 5*, UAIEX. NIRVANA LAGOON LUXURY
Tiešais reiss no Rīgas!
7n. 14-04-2023 ✈
no 1015 €/pers.**cenas bez atlaides