Informācija

  22020608

  637 20007

 info@celojumi-sanita.lv 

 

Tūroperatoru piedāvājumi
Nozīmīgākie ceļojumi vēsturē vienmēr ir bijuši plānoti!

Akcija spēkā 05.10.2017 - 31.12.2017

Brīvdienas parasti sākas tad, kad jūsu rokās ir ceļojuma biļetes – jūsu nākamās vasaras brīvdienas var sākties! Taču vispirms apskatīsim jaunumus:

Šīs sezonas jaunums – ir Maroka. Valsts, kuras gars slēpjas arhitektūras un mākslas pieminekļos. Valstij ir raksturīgas neatkārtojamas ainavas: smalko smilšu pludmales pakāpeniski pārvēršas par unikālām ielām, kas veido rajonus, kas pārtop pilsētās.
Vēl viens šīs sezonas jaunums ir Tunisija, valsts, kur jūs varat aplūkot iespaidīgās Kartāgas drupas vai doties aizraujošā safari pa Sahāras tuksnesi. Ziemeļāfrikas valsts neatstās vienaldzīgu nevienu, un pat, ja ceļotājs katru gadu ir apņēmies doties uz citu valsti, ir maz tādu, kas nevēlas atgriezties Tunisijā.
Trešais jaunums – Itālija – Apūlija – reģions, kas ir zināms kā “Itālijas zābaka papēdis”. Šī ir viena no jaunākajām un modernākajām tūrisma vietām Eiropā, kur atpūta un izklaide tiek apvienotas ar īstām Itālijas ciemata tradīcijām un tūkstošiem gadu seno Apūlijas pilsētu vēsturi.
Mums ir ļoti svarīgi, lai jūsu brīvdienas ir izdevušās un jūs esat apmierināti. Vienīgais, kas ir jāizdara jums – ir jāizvēlas, uz kurieni  vēlaties doties. Un izvēle ir ļoti plaša – jūs varat izvēlēties labāko atpūtas galamērķi pēc saviem ieskatiem un gaumes – no populārajiem Turcijas vai Grieķijas kūrortiem līdz eksotiskajai Tunisijai, no Eiropeiskās Spānijas, Itālijas, Bulgārijas, Horvātijas vai Melnkalnes līdz pat Marokai.
655x315_S18_LV